Indeling BSA Periode 2 Schooljaar 2016 – 2017

Indeling BSA Periode 2  Schooljaar 2016 – 2017

Beste ouders, verzorgers, de indeling van de BSA Periode 2 Schooljaar 2016 – 2017 is bekend. Kijkt u aub goed waar en op welke tijd uw kind ingedeeld is. Als u hierover vragen of opmerkingen heeft kunt u mailen naar het volgende mailadres: bsa@bswittetulp.nl

Wij wensen alle kinderen veel succes en plezier met de activiteiten.

 

Dave Emanuelson
Afdelingsleider Talentontwikkeling & Excellentie
Basisschool Witte Tulp

[ 020-8114296 ][ bsa@bswittetulp.nl ]

 

Versie 1.0
Schooljaar 2016-2017 Laatste wijziging: 17-mrt 17-3-2017 19:55
BSA Activiteiten 2e periode 2016/2017
Activiteit Voor welke groep Tijd Prijs per half jaar Ruimte Startdatum 1e les
Maandag:
Schaken [niveau 2] (groep 456) 15.15 – 16.30 15 Lokaal groep 5b 20-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
5b Zeki Azim
4c Zohal Azim
4a Nassim Houllich
4a Kerem Gulgun
3b Kayra Aydin
Robotics, Ontwerpen en Programmeren – Lego NXT (groep 678) 15.15 – 16.45 20 Lokaal groep 7b 27-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
8a Emir Cin
8a Alperen Ordu
7a Beyda Yildiz
7a Emirhan Avci
6a Kerem Esenkaya
6a Irem Yildiz
5b Murat Yilmaz
Robotics, Ontwerpen en Programmeren (groep 3) 15.15 – 16.45 20 Lokaal 3a 27-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
3b Imraan Rougani
3a Elif Korkmaz
3a Jovana Malencic
3a Vera Esenkaya
3a Ecrin Manav
3a Emir Bayraktaroglu
Activiteit Voor welke groep Tijd Prijs per half jaar Ruimte Startdatum 1e les
Dinsdag:
Schaken [niveau 0] (groep 34) 15.15 – 16.30 15 Lokaal groep 4c 21-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
4c Iparhan Kurban
4a Fatih Ozalp
4a Taha Bilici
3b Imraan Rougani
3b Meryem Fatma Dogan
3a Elif Korkmaz
Robotics, Ontwerpen en Programmeren (groep 4) 15.15 – 16.45 20 Lokaak groep 3b 21-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
4a Pakize Demiryurek
4a Tyara Felixdaal
4a Sumeyra Colakkadioglu
3b Kayra Aydin
Jumpin: Judo (groep 345) 15.15 – 16.15 15 Sportzaal 21-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
4c Ayaz Altun Tas
4c Jasmin Yildirim
4c Yusuf Sahin
4c Zohal Azim
4a Kerem Unal
4a Tuğra Mert Güleç
3b Inci Sena Uysal
3b Elif Sueda Eren
3b Berkehan Onal
3a Emir Bayraktaroglu
3a Vera Esenkaya
3a Mehmet Emin Ulucay
3a Yusuf Efe Temizisler
Jumpin: Judo (groep 567) 16.15 – 17.15 15 Sportzaal 21-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
7a Amber Ijaz
6a Emir Yasar
6a Irem Yildiz
5b Murat Yilmaz
5b Elif Demir
5b Irem Kotan
5b Zeki Azim
5a Recep Ulucay
5a Omer Ulucay
5a Artin Shams
Media en Cultuur – Film maken (groep 5678) 15.15 – 16.45 20 Lokaal groep 5a 21-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
8a Faruk Onem
7b Lina El Hamse
6a Fadime Das
5b Romaissae Mannane
5a Zeyneb Berrin Gogus
5a Mina Yildirim
5a Mualla Ordu
Activiteit Voor welke groep Tijd Prijs per half jaar Ruimte Startdatum 1e les
Donderdag:
Theater en Toneel (groep 34) 15.15 – 16.45 15 Speelzaal/Podium 23-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
4c Elif Zehra Erdem
4c Zohal Azim
4c Iparhan Kurban
4a Pakize Demiryurek
4a Sumeyra Colakkadioglu
4a Tyara Felixdaal
3b Taha Iri
3a Akemy Lam
3a Ecrin Manav
3a Emir Bayraktaroglu
Excellentietraject: Debat & Speech (groep 5678) 15.15 – 16.45 English Classroom 23-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
7b Lina El Hamse
7b Othman Didouh
7a Beyza Sahin
7a Tarik Erdem
7a Amber Ijaz
7a Beyda Yildiz
7a Lina De Klein
6a Fadime Das
Kunst van het Vliegen:  Bouw je eigen Drone! (groep 5678) 15.00 – 16.00 Lokaal groep 4a 23-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
7a Emirhan Avci
7a Erkam Eren
7a Tarik Ziyad Iri
6a Kerem Esenkaya
5b Irem Kotan
5b Zeki Azim
5a Marnix Hoogendijk
Tafeltennis (groep 34) 15.15 – 16.15 15 Sportzaal 23-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
4c Ayaz Altun Tas
4c Esma Onal
4a Nassim Houllich
4a Rufaida Mannane
4a Tugcenur Ozata
3b Elif Sueda Eren
3b Emily Schmidt
3b Imraan Rougani
3b Kayra Aydin
3b Meryem Fatma Dogan
3a Vera Esenkaya
3a Jovana Malencic
Tafeltennis (groep 5678) 16.15 – 17.15 15 Sportzaal 23-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
7a Tarik Ziyad Iri
7a Emirhan Avci
7a Erkam Eren
6a Selen Efe
6a Kerem Esenkaya
5b Irem Kotan
5b Zeki Azim
5a Marnix Hoogendijk
Jr. Entreprenasium (groep 8) 13.45 – 15.00 Lokaal groep 8a
Groep Voornaam Achternaam      
Alle groep 8 kinderen
Activiteit Voor welke groep Tijd Prijs per half jaar Ruimte Startdatum 1e les
Vrijdag:
Techniek (meiden) (groep 3456) 15.15 – 16.45 20 English Classroom 24-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
4c Iparhan Kurban
4a Pakize Demiryurek
4a Sumeyra Colakkadioglu
4a Tyara Felixdaal
3a Ecrin Manav
3a Akemy Lam
3a Jovana Malencic
3a Safiya Sezgin
3a Vera Esenkaya
Robotics, Ontwerpen en Programmeren – Lego WeDo 2.0 (groep 456) 15.15 – 16.45 20 Lokaal groep 6 24-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
6a Rayen El Fayda
6a Davut Sezgin
6a Sohaib Mannane
5b Zeki Azim
5a Mina Yildirim
4c Jasmin Yildirim
4a Kerem Gulgun
3a Damin El Fayda
Zangclub (groep 5678) 15.15 – 16.45 15 Speelzaal/Podium 24-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
8a Nazra Car
7b Lina El Hamse
7a Amber Ijaz
4c Zohal Azim
Schaken [niveau 3] (groep 5678) 15.15 – 16.30 15 Lokaal groep 7a 24-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
6a Fadime Das
6a Kerem Esenkaya
5b Murat Yilmaz
5a Elyesa Aydin
Meidenvoetbal (groep 5678) 15.15 – 16.15 15 Sportzaal 24-mrt
Groep Voornaam Achternaam      
8a Elif Onal
8a Beyza Koca
8a Nur Eroglu
7b Khouloud Dmissi
7b Naz Tepe
7a Lina De Klein
7a Beyda Yildiz
6a Aya Nacery
6a Selen Efe